Dotazník - PRIESKUM NÁZOROV OBČANOV

mas_logo_origZáleží vám na rozvoji našej obce? Chcete svojimi nápadmi a návrhmi prispieť k jej napredovaniu? Máte záujem na tom, aby v našej obci, či blízkom okolí bol dostatok pracovných príležitostí, športového, kultúrneho a spoločenského vyžitia, kvalitné školy, materské školy či dostupné zariadenia sociálnej starostlivosti? Využite možnosť zapojiť sa do rozhodovania o rozvoji obce a vyplňte nasledovný dotazník! Prispejete tak k tvorbe stratégie rozvoja našej obce i kopaničiarskeho regiónu na roky  2014  –  2020. Cieľom tohto krátkeho dotazníka je zmapovať potreby  a  predstavy  občanov,  neziskových  organizácii  i  podnikateľov  v  obci a  následne  ich za prispenia finančných prostriedkov z EU, štátu i iných zdrojov v čo najväčšej miere pretaviť do roku 2021 do reality.

Veríme, že každý, komu záleží na rozvoji obce a Kopaničiarskeho regiónu, sa zapojí do vyplnenia tohto dotazníka a bude sa tak spolupodieľať na vytvorení spoločného dokumentu – Spoločná cezhraničná stratégie udržateľného rozvoje Horňácka a Kopaníc pre roky 2014 – 2020. Stiahnite si dotazník, vyplňte ho a zašlite mailom alebo poštou na adresu obce, prípadne združenia Kopaničiarsky región – miestna akčná skupina. 

Dotazník môžete priniesť osobne na sekretariát OcÚ Lubina, poslať poštou na Obecný úrad č. 56, 916 12 Lubina alebo poslať elektronicky na Táto adresa je chránená pred robotmi nevyžiadanej pošty. Ak ju chcete vidieť, musíte mať povolený JavaScript. .

Dotazník si môžete stiahnuť v prílohe nižšie:


file-doc Dotazník občania obce

pdf_small Dotazník občania obce