Cesta rozprávkovým lesom 2012 na vrchu Roh

Foto3_-_cesta_rozprvkovm_lesomObec Lubina pripravila dňa 2. júna 2012 k príležitosti MDD cestu rozprávkovým lesom. O tom, že nielen cesta bola rozprávková, sa mohli deti a všetci prítomní presvedčiť v amfiteátri na vrchu Roh, kde strávili jeden krásny deň.

Po absolvovaní stanovíšť so skutočnými rozprávkovými postavami, ktoré si pre ne pripravili rôzne súťaže a odmeny, sa rozprávkový deň ani zďaleka neskončil. Bolo na výber z množstva pripravených atrakcií v podobe nafukovacieho skákacieho hradu, jazdy na poníkoch a koníkoch... Vďaka maľovaniu na tvár a šikovným rukám sa deti premenili aspoň na chvíľu na svoju obľúbenú kreslenú postavičku, zvieratko... Ani mamičky, a vlastne všetky dámy, sa nemohli "sťažovať". Kozmetické poradkyne z Mary Kay ich s radosťou nalíčili a odporučili najnovšie trendy v oblasti líčenia. Počas celého podujatia bolo zabezpečené občerstvenie. Opekanie špekáčikov na prírodnom ohni, napečené sladké dobrôtky, pravý poľovnícky gulášik, klobása, cigánska pečienka. Aj smäd bolo čím zahasiť. Kofola, pivečko, pre deti čajík a sirupové vody. A aby sme nezabudli, predviedli sa aj páni hasiči z obidvoch DHZ v obci Lubina a ukázali, akú majú techniku a čo robiť v prípade požiaru. Taká prevencia nikdy nie je na škodu :)

Veľké prekvapenie bolo prichystané na 16. hodinu v podobe bábkového divadla. Divadielko Galéria s predstavením "Adamko a chrobáčikovia" zožalo veľký úspech a určite zanechalo spomienku v každom detskom srdiečku.

Každé dieťa si odnieslo ako spomienku na tento deň aj v podobe rapkáčika, či píšťalky.


Záverom teraz jedno veľké, ale skutočne veľké ĎAKUJEM!

Všetkým tým, ktorí sa podieľali na tomto krásnom dni akýmkoľvek spôsobom. 

Vážení, VĎAKA VÁM sa stal tento deň pre väčšinu detí nezabudnuteľným!


Ing. Simona Štepanovicová, prednostka OcÚ